• Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m
  • Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m
  • Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m
  • Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m
  • facebook
  • googleplus1
  • pinterest

Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m

Kod produktu: 545006
119,63 zł
/ szt.
Dane techniczne
Rodzaj mechanizmu
MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Dodatkowe informacje
Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex
,
do 550 m (okablowanie 50/125 µm) lub 220 m (okablowanie 62.5/125 µm)
,
Długość fali: 850 nm
Więcej informacji
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Gwarancja producenta Lifetime - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 32877 miesięcy.

Gwarancja producenta Lifetime
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel