• Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
  • facebook
  • googleplus1
  • pinterest

Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Kod produktu: 506502
167,33 zł
/ szt.
Dane techniczne
Protokół sieciowy i typ złącza 1
FastEthernet 100BaseFX - SC
Protokół sieciowy i typ złącza 2
FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Typ okablowania
światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
,
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
,
światłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
,
UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość
26.000 mm
Szerokość
70.000 mm
Długość
107.000 mm
Dodatkowe informacje
Transfer danych: 100 Mb/s
,
Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans 100 m
,
Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości
,
Czułość odbiornika: -30 dBm
,
Jeden port światłowodowy 100Base-FX SC, wielomodowy, duplex
,
Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 µm)
,
Długość fali: 1310 nm
,
Minimalna siła nadawcza: -22 dBm
,
Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Gwarancja producenta Lifetime - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 32877 miesięcy.

Gwarancja producenta Lifetime
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel