• Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy
  • facebook
  • googleplus1
  • pinterest

Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy

Kod produktu: 470377
29,64 zł
/ szt.
Dane techniczne
Długość
2.000 metr
Typ okablowania
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1
LC duplex
Typ wtyczki 2
SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji
10 Gb/s
Dodatkowe informacje
LSZH
,
Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
,
Wysoka przepustowość na dużych odległościach
,
Rozwiązanie obniżające koszty
,
Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
Kolor
pomarańczowy
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Gwarancja producenta Lifetime - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 32877 miesięcy.

Gwarancja producenta Lifetime
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel