• Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
  • Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
  • Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
  • Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
  • Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
  • facebook
  • googleplus1
  • pinterest

Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Kod produktu: 545075
322,58 zł
/ szt.
Dane techniczne
Protokół sieciowy i typ złącza 1
GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2
GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Typ okablowania
światłowód jednomodowy
,
UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
,
skrętka
,
światłowód jednomodowy 9/125 (OS2)
Wysokość
25.000 mm
Szerokość
69.000 mm
Długość
105.000 mm
Dodatkowe informacje
Do zastosowania tylko z Media konwerterem WDM Intellinet P/N: 545068
,
Długość fal: RX - 1310 nm; TX - 1550 nm
,
Siła nadawcza: -8 do -3 dBm
,
Czułość odbiornika: <= -22 dBm
,
Strata sygnału: 0.2 dB/km
,
Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na dystansie do 20 km
,
Jeden port 10/100/1000Base-TX RJ45, maksymalna odległość 100 m
,
Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Gwarancja producenta 36 msc - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 36 miesięcy.

Gwarancja producenta 36 msc
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel